Hakkımızda

www.kariha.net

Kariha İnternet Hizmetleri

Yazılım, Alan adı, Yer Sağlama, Sunucu Kiralama,  Tasarım, Bayi Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri ve Hazır Site için internet çözümleri üretiyoruz. 2003 Mart ayında başladığımız hizmetlerimize 2008/11 tarihinden itibaren Kariha ismi ile devam ediyoruz.

Etkin ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz ürün ve hizmetleri  en iyi şekilde sunmayı istiyoruz. Web ihtiyaçlarınızı tek bir merkez üzerinden yönetmenizi sağlayarak farklı panel ve farklı firmalardan sorun yaşamanızı engellemek de istiyoruz.

Hosting, Alan Adı, Sunucu ve Sunucu Yönetimi Hizmetlerinin yanı sıra Web Yazılım ve Tasarım hizmetlerini aynı havuzda toplayarak, güvenebileceğiniz bir firmanızın olmasını sağlamak hedefindeyiz. Henüz müşterimiz olmayan kişi ve kurumlar için ücretsiz araştırma ve fiyat belirleme çalışması da yapıyoruz.

Siz ve  çevrenizdeki kişilerin bir web hizmeti ihtiyacı olduğunda, akla ilk gelen ve tavsiye edilen firma olmaktan başka hedefimiz yok.  Memnun müşteri sayımızı önemsiyoruz. Memnun müşteri sayısı ile kıyaslandığında aktif müşteri  ve hizmet sayılarının  önemi yoktur.

Bizimle çalışın, hedeflerinizi birlikte gerçekleştirelim.

Web konusunda sorunuz varsa iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz. En kısa zamanda cevaplamak için buradayız.

Kariha İnternet Hizmetleri

Soru & Cevap

Aklınıza takılan sorular için bir Soru & Cevap sayfası hazırladık.

Detaylar » »

Referanslar

Aktif E-Ticaret referanslarımızın bulunduğu sayfa

Detaylar » »

İletişim

İletişim bilgilerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Detaylar » »

x

Biz Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurup gönderdiğinizde satış temsilcimiz en kısa zamanda sorularınıza cevap vermek ve sizi bilgilendirmek için arayacaktır. Telefon numaranız daha sonra herhangi bir kampanya bilgilendirmesi için kullanılmayacaktır.

Adınız

Telefon Numaranız

Başka bir kişinin numarasını izinsiz verdiğinizde yasal işlem uygulanabileceğini hatırlatmak isteriz.